تغییر گروه
مرتب سازی:
جدید ترین قدیمی ترین گران ترین ارزان ترین
فیلتر ها
فیلترها
محدوده قیمت: تا

شارژر همراه (پاوربانک)

بیشتر

پاوربانک ها درواقع باطری های خاصی میباشند که در یک مدار یگانه با شارژ الکتریکی معین , فشرده شده‌اند . آن ها به شما اذن میدهند که انرژی الکتریکی را ذخیره نمایید و درزمان ضروری ازانرژی موجودبرای شارژ تلفن همراه یا این که تبلت استفاده کند . پاوربانکها برای تمام دستگاههایی که دارنده پورت یو اس بی ( USB ) باشندقابل استفاده است , بطورمثال : اسپیکرهای پرتابل , سیستمهای GPS , پلیرهای MP3 , گوشی تلفن های هوشمندوتبلتها میتوانندبا پاوربانک‌ها شارژ شوند . فراموش نکنید پاوربانک را هم شارژ کنید . شما با استفاده از پاوربانک به راحتی می توانید در هر جایی که باشید گوشی و تبلت خویش را شارژ نموده و نگران خالی شدن شارژ دستگاه‌هایتان نباشید.

آخرین پاوربانک شیائومی ارائه شده

پاوربانک شیائومی مدل Xiaomi در درجه اول برای تلفن های خود شناخته شده است، اما فروشندگان آن تعداد زیادی لوازم جانبی را نیز در اختیار مردم قرار می دهند، از جمله پاوربانک. آخرین محصول ارائه شده در این رده، 20000mAh  که بیشترین ظرفیت باطری را تا کنون ارائه می دهد.

طراحی و شارژ

پاوربانک شیائومی 20000mAh  در محفظه  پلاستیکی ABS  دوستار محیط زیست با یک الگوی بافت با هدف بهبودعملکرد آن ارائه شده است. پلاستیک باعث می شود که به مراتب پایان بهتری دارد، چون سطح پاوربانک شیائومی را به اندازه طراحی آلومینیومی آن لغزنده نمی کند. پوشش آن نیز مقاوم در برابر خراش است و می تواند تا 90 درجه سانتیگراد گرما را تحمل کند (بدون گرم کردن درون آن). دارای وزن 338g است، که بسیار سبکتر از نسخه 16000mAh  با 350g است.

فروشگاه اینترنتی لندیکا عرضه کننده پاور بانک شیائومی با بهترین قیمت و کیفیت دارای تنوع بسیار بالا برای کاربران میباشد.