تغییر گروه
مرتب سازی:
جدید ترین قدیمی ترین گران ترین ارزان ترین
فیلتر ها
فیلترها
محدوده قیمت: تا

ماشین حساب

بیشتر

ماشین حساب ها از جمله ابزارهای الکترونیکی می‌باشند که ابداع آن در اوایل دهه 1960 کمک بزرگی به بشریت بوده است . ماشین حساب ها دارای تنوع بسیار بالایی از نظر قیمت، سایز، کارایی و نوع هستند . هر نوعی از ماشین حساب برای بازار و کاربرد خاصی پباده سازی گردیده است . بعضی از آن‌ها برای محاسبات معمولی ریاضی در مقاطع اول تحصیلی تولید گردیده اند . بعضی برای محاسبات سنگین مهندسی شامل محاسبات توابع مثلثاتی، بعضی از آنان نیز قادر به انجام محاسبات جبری کامپیوتری می‌باشند . در عصر کنونی ماشین حسابهای گرافیکی پیشرفته ای نیز طراحی شده اند تا قادر به ترسیم اشکال و نمودارها، گراف ها و غیره در هر نوع فضایی باشند . این مدل از ماشین حساب ها دارای مدارهای داخلی زیاد پیچیده ای میباشند تا بتوانند محاسبات مورد نظر شما را تنها با گذشت زمان اندکی انجام دهند .

ماشین حساب ها دارای انواع مختلفی هستند از مدل جیبی آن گرفته تا گونه های کامپیوتری، پرینتری، خورشیدی، هر کدام بسته به کاربردش دارای مدل های مختلفی می باشد . معمولا ماشین حساب های پایه از قیمت بالایی برخوردار نیستند و بسیار ارزان قیمت هستند و این قیمت با افزایش عملکرد و قابلیت ها و بالا رفتن مدل آن به مراتب ارتقاء می یابد  و گران تر میشود که بایستی بگوییم که ماشین حساب های مهندسی و گرافیکی با کارایی بالا، بالاترین ارزش را در در میان ماشین حساب ها به خود اختصاص داده اند . فروشگاه اینترنتی لندیکا این اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد که محصول ها خود را با قیمتی کمتر از آنچه که در بازار ارائه می شود به دست مشتریان خود می رساند تا رضایت آن ها را مهیا کند .

هر فردی در زندگی روزمره خود نیاز دارد تا از یک ماشین حساب استفاده نماید . دانش آموزان برای محاسبات ریاضی خود، پرسنل برای محاسبات متفاوت از جمله میزان حقوق، فروشندگان برای محاسبه اندازه فروش و دریافتی خویش و غیره، از ماشین حساب به روش های متعدد استفاده می کنند . شما با هر میزان از تحصیلات و در هر جایگاه شغلی که قرار دارید نیاز دارید که حداقل یک ماشین حساب در اختیار داشته باشید تا اولا در وقت خود برای محاسبات موارد گوناگون صرفه جویی نمایید، زیرا انجام برخی محاسبات به روش دستی زمان زیادی را صرف خواهد کرد و ثانیا با به کار گیری از یک ماشین حساب می توانید درصد خطاهای رایج انسانی را در محاسبات خود به مراتب کاهش دهید .

شما با هر نیازی که دارید می توانید ماشین حساب مورد نظر خویش را از میان ماشین حساب های موجود در فروشگاه لندیکا پیدا کرده و بدون صرف وقت و هزینه برای خارج شدن از منزل و صرفا با چندین کلیک معمولی بر روی سیستم و یا موبایل خویش آن را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر