تغییر گروه
ارسال پیام
افزودن

دستگاه درمان میگرن «سِفالی»

 • انتخاب رنگ:
 • تعداد:
  از
 • گارانتی:

  گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

 • روش ارسال

  فروشنده تامین کننده: لوازم پزشکی نوع ارسال: پست پیشتاز
  نوع ارسال تحویل کالا بین تا روز کاری روز مهلت تست کالا
  نوع ارسال ارسال رایگان به غیرهمشهری در خریدهای بیش از تومان
  • هدیه: یک عدد الکترود اضافه
 • 3 تا
  9
  15% OFF
  تومان
 • اتمام موجودی

مراکز علمی و تحقیقاتی برتر در دنیا، همواره در پی کشف راه حلی برای پیشگیری و یا درمان سریع‌تر و راحت‌تر میگرن بوده‌اند. یکی از این راه حل‌ها استفاده از تحریک فیزیکی اعصاب مغزی است. در گذشته تحریک اعصاب محیطی اثر خود را از طریق تحریک الکتریکی شاخه‌های اعصاب محیطی زیر پوست، به وسیله ابزارهای کاشتنی اعمال می‌کرد. اما با تکنولوژی جدید دستگاه درمان میگرن سفالی، تحریک اعصاب محیطی اثر خود را از طریق الکترودهایی که بر روی پوست قرار می‌گیرند و به یک منبع تحریک عصبی خارجی متصل هستند، اعمال می‌کند.
تحریک اعصاب محیطی از طریق پوست، کاملا غیرتهاجمی بوده و برای فرد مبتلا به میگرن هیچ‌گونه ضرری نخواهد داشت. سفالی تکنولوژی یک شرکت تحقیق و توسعه در زمینه ساخت دستگاه‌ها و وسایل الکتریکی و بیوالکتریکی برای مصارف پزشکی است. کمپانی سفالی، دستگاه درمان میگرن را برای تحریک اعصاب سه قلو و پس سری تولید کرده است.
تحریک اعصاب جمجمه‌ای به صورت غیرتهاجمی یا تحریک اعصاب از طریق پوست در سر به این دلیل که معمولا برای بیماران دشوار بوده و همراه با درد است، همواره یک چالش تکنیکی است. کمپانی «سفالی تکنولوژی» به لطف مهندسی الکترونیک بسیار پیچیده و در عین حال کوچک شده در دستگاه درمان میگرن، قادر به ایجاد ایمپالس‌های الکتریکی بسیار دقیقی شده است که می تواند در اعصاب آغاز کننده پتانسیل عمل با اثرات تحریکی کم بر روی جمجمه باشد و بنابراین، بیمار درد خاصی را احساس نمی‌کند.
سفالی اولین دستگاه الکتریکی تحریک اعصاب از طریق پوست می‌باشد که اختصاصا به منظور استفاده پیشگیرانه قبل از شروع سردرد‌های میگرنی مورد استفاده واقع می‌شود.تحریک این اعصاب باعث افزایش تولید اندورفین می‌شود که در نتیجه آستانه درد در فرد بالا می‌رود و باعث مسدود شدن ورود بخشی از درد به سیستم عصبی می‌شود.
همچنین سفالی اولین دستگاه از نوع خود می‌باشد که موفق به دریافت گواهی از سازمان غذا و دارو آمریکا به منظور پیشگیری و درمان سردردهای میگرنی بدون تقریبا هیچ عارضه‌ای و بهبود قابل توجه در دفعات تکرار و شدت سر دردها می‌باشد.

اقدامات اولیه برای استفاده از دستگاه درمان میگرن:

۱) پاک کردن و چربی زدایی پوست :
قبل از اتصال الکترودها، پیشانی و به خصوص ناحیه بین دو ابرو (محل نصب الکترود) باید به وسیله آب و صابون و یا با استفاده از یکی از دستمال‌های تمیز و چربی زدایی شود.
۲) باز کردن الکترود:
با استفاده از دو لبه الکترود، آن را از بسته‌بندی خود خارج نمائید.
۳) نحوه قرارگیری الکترود:
بدین منظور از آینه استفاده نمائید. لبه تحتانی الکترود باید دقیقا با خط نقطه چین افقی نشان داده شده در شکل مماس باشد. چندین بار انگشتان خود را روی الکترود فشار دهید تا از اتصال محکم آن به پیشانی اطمینان حاصل نمائید. اثرگذاری درمان به کیفیت تماس بین الکترود و پوست بستگی دارد.
۴) نحوه قرارگیری دستگاه الکترود بر روی الکترود:
مقابل آینه، دستگاه را مانند عینک روی صورت خود بگذارید. قسمت اصلی دستگاه را بالا برده و سپس آن را به گونه‌ای پایین بیاورید که پین پلاستیکی مرکز الکترود با فضای خالی قسمت مرکزی دستگاه قفل شوند.

نحوه کار با دستگاه درمان میگرن:

با استفاده از کلید اصلی قادر به شروع دوره و انتخاب برنامه مناسب هستید. روشن بودن چراغ بیانگر روشن بودن دستگاه و کارکرد مناسب آن می‌باشد.
۱) برنامه اول:
پس از اطمینان از روشن بودن دستگاه، با یکبار فشار دادن کلید، برنامه اول آغاز شده و صدای یک تک بیپ را خواهید شنید. برنامه اول جهت درمان حمله‌های میگرن و سردردهای تنشی شدید طراحی شده است.
۲) برنامه دوم:
با دوبار پشت سرهم فشار دادن کلید و پس از شنیدن صدای دو بیپ متوالی، برنامه دوم انتخاب و آغاز می‌گردد. برنامه دوم برای استفاده جهت پیشگیری از میگرن و سردردهای تنشی طراحی شده است.
۳) برنامه سوم:
با سه بار پشت سر هم فشار دادن کلید و پس از شنیدن صدای سه بیپ متوالی، برنامه سوم شروع می‌شود. برنامه سوم از دو برنامه قبلی سبک‌تر است. جهت عادت کردن به دستگاه و تمدد اعصاب و درمان سردردهای خفیف ناشی از خستگی می توان از این برنامه استفاده کرد.
 • برند
 • برند ...
 • کاربرد ...
 • تایمر
 • سیستم خاموشی خودکار
 • صفحه نمایش
 • شدت قابل تنظیم
 • ابعاد(میلی متر) ...
 • کشور سازنده ...