تغییر گروه
ارسال پیام
افزودن

تصفیه هوای اتومبیل میجیا شیائومی

Mijia Air Conditioner

 • انتخاب رنگ:
 • تعداد:
  از
 • گارانتی:

  دارای 18 ماه گارانتی

 • روش ارسال

  فروشنده تامین کننده: شیائومی نوع ارسال: پست سفارشی
  نوع ارسال تحویل کالا بین تا روز کاری روز مهلت تست کالا
  نوع ارسال ارسال رایگان به غیرهمشهری در خریدهای بیش از تومان

تصفیه هوای اتومبیل میجیا شیائومی
تنفس هوای پاک در هر لحظه به طور مستقیم بر سلامت هر سلول از بدن تاثیر دارد. آلودگی هوا یکی از بزرگترین مشکلاتی است که امروزه درگیر آن هستیم. تصفیه هوای اتومبیل میجیا شیائومی محصول دیگری است که این کمپانی در راستای حل این مشکل به کاربران خود ارائه کرده است.

اگر اهل سفر هستید و یا زمان زیادی را در ماشین سپری می کنید، دستگاه تصفیه هوای اتومبیل خدمت زیادی در حفظ سلامتی شما خواهد کرد. این دستگاه مناسب ماشین و برای فضای ۴/۲ تا ۷/۲ متر مکعب طراحی شده است. تنها پس از ۳ دقیقه شما و فرزندانتان می توانید از تنفس هوای پاک درون ماشین لذت ببرید. در طول یک ساعت ۲۰ بار هوای درون ماشین تصفیه خواهد شد.

این گجت مکعب مستطیل شکل با ابعاد ۱۱۲×۱۱۲×۳۸۰ میلیمتر در پشت پشتی صندلی قرار می گیرد و با هر نوع خودرویی سازگاری دارد. سرعت عملکرد دستگاه بالاست. میزان CADR‏ این وسیله ۶۰ متر مکعب بر ساعت است، بدین معنی که در یک ماشین سدان ۳ دقیقه، در SUV به ۵ دقیقه و در یک ون به ۷ دقیقه زمان نیاز است تا هوا پاک و تمیز شود.

تصفیه هوای اتومبیل میجیا شیائومی در محل پشت سری خودرو متصل می شود و حتی در صورت وجود دست انداز در جاده، محکم و ثابت در مکان خود قرار خواهد داشت.

صدای دستگاه با وجود دو فن گردش هوا، به شدت کم است. به شکلی که اگر ماشین روشن باشد اصلا متوجه حضور دستگاه نخواهید شد. طراحی منحصر به فرد فن و بهینه سازی مجرای هوا، باعث می شود تا هوا با سرعتی ثابت و به آرامی به طور مدام در گردش باشد.

فیلتر PM2.5 دستگاه از مواد بسیار با کیفیت ساخته شده است و می تواند ذرات معلق در هوا را که با چشم غیر مسلح دیده نمی شود، فیلتر کند.

با استفاده از اپلیکیشن Mi می توانید تغییرات را در هوای ماشین مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود الگوی کار دستگاه را تنظیم کنید. این امکان با استفاده از بلوتوث ۴٫۱ فراهم شده است. یکی از ویژگیهای این برنامه یادآوری زمان تعویض فیلتر است.

منبع تغذیه دستگاه ۶,۵ وات و ۱۲ ولت، مناسب برق ماشین بوده و از پورت فندکی استفاده می کند.
0