لندیکا، اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی "کاربر محور" در ایران است ، که با شعار "هر ایرانی، یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی" سعی دارد این بستر را برای کاربران خود فراهم کند که علاوه بر خرید، بتوانند ظرف چند ثانیه یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای خود بسازند و علاوه بر فروش حضوری، بتوانند کالاهای خود را به صورت اینترنتی در سراسر کشور به فروش برسانند. در اینجا میتوانید فیلم آموزش ساخت فروشگاه اختصاصی در سایت لندیکا، را مشاهده نمایید.
روش ساخت فروشگاه اختصاصی در سایت لندیکا


1. در سایت لندیکا ثبت نام کنید.

2. وارد حساب کاربری خود شوید

3. بر روی گزینه ی سبز رنگ "ثبت کالا" در بالای صفحه یا بر روی گزینه ی "ساخت فروشگاه" (میز کار > "ساخت فروشگاه") کلیک نمایید

توجه : اگر قبلا اقدام به ساخت فروشگاه کرده باشید، با کلیک روی گزینه ی "ثبت کالا" مستقیما وارد صفحه ی ثبت کالا (درج اطلاعات کالایی که قصد فروش آن را دارید) خواهید شد.

توجه : در حال حاضر هر کاربر با هر حساب کاربری تنها می تواند یک فروشگاه برای خود بسازد


4. پس از ورود به صفحه ی ساخت فروشگاه ابتدا باید از بین 2 حالت "فروشنده حقیقی هستم" یا "فروشنده حقوقی هستم" یکی را انتخاب نمایید تا فرم اطلاعات مورد نیاز ظاهر گردد.


5. پس از انتخاب وضعیت خود به عنوان فروشنده (کاربر حقیقی یا حقوقی) باید اطلاعات درخواست شده را تکمیل نمایید (وارد کردن آیتم هایی که با عبارت (الزامی) مشخص شده اند ضروری میباشد) و سپس بر روی گزینه ی "مرحله بعد" کلیک کنید.


6. پس از تعیین وضعیت فروشنده (حقیقی / حقوقی) وارد صفحه ی "مدیریت فروشگاه" خواهید شد. در این مرحله پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، بر روی گزینه ی نارنجی رنگ "مرحله بعد (تعیین هزینه ارسال)" کلیک نمایید تا وارد صفحه ی "تعیین هزینه ی ارسال" شوید